X Loji Nedir ?

X Loji, sonu “loji” ile biten veya bu şansa erişemeyen her türlü bilgi pınarından nasiplenen kişiler başta olmak üzere, kendi tarzını acımasızca başkalarına dikte eden aykırı tipler ve “işim ticaret, ötesini bilmem” diyen normal insanların yapıp ettiklerini, düşündüklerini ve tabiki alıp sattıkları şeyleri yazıp paylaşabilecekleri bir yayın ağıdır.

WordPress kaynak kod, tema ve eklenti geliştiricilerine ilham edilen her türlü kutsal bilginin ışığında, WordPress Multisite kullanılarak oluşturulmuştur. Ve fakat asla otomatik ve ücretsiz değildir. %100 manuel çalışır.  Burada kimin yazacağı ekibimizin yaptığı görüşmeler sonucunda, genellikle “parayı veren düdüğü çalar” ilkesine göre belirlenir.

Fakat…

Eğer sonu “loji” ile biten bir kaynaktan aldığı güzellikleri kendi fikirleriyle harmanlayıp daha özgün daha yarayışlı bir hale getiren, bilgeliği başkalarıyla paylaşan ve “eğer daha güzel bir yer olamayacaksa batsın bu dünya” diyen biri iseniz aşağıda verilen formu kullanarak bize ulaşabilir ve daha önceden bir şekilde almış olduğunuz Google Adsense kodunuzu yanınızda getirerek ücretsiz olarak yazmaya ve paylaşmaya başlayabilir, yazdıklarınız, paylaştıklarınız üzerinden para da kazanabilirsiniz.

Niye burada yazayım ki ?

Çünkü burada teknik konularla uğraşmana asla gerek bırakmayacak ve senin yapmak istediğin her ne idi ise onu daha iyi yapabilmene “manuel” olarak yardımcı olacak bir ekip var. Burada “bilgeliğin paylaşımı” asla teknoloji engeline takılmaz. Sen sadece yapmak istediğini bize söyler ve onu yaparsın.

Blog ismin;

https://xloji.com/seninistediğinbirisim

şeklinde olur.

Her blog, bizim daha önce inceleyip beğendiğimiz onlarca WordPress temasından herhangi birini kullanabilir. Topluluğumuzun ve bilgi kaynaklarımızın güvenliğini tehlikeye atmamak kaydı ile daha önce beğendiğiniz başka bir WordPress temasını da kullanılabilirsiniz. Daha sağlıklı, başarılı ve zamanın ruhuna uygun yayınlar yapabilmek adına gerekli bir çok wordpress eklentisi sistemimizde kullanımınız için hazır ve nazırdır. Yetmeyen olursa daha iyisi bulunur ve sorun çözülür. Hiç bir teknik bilgiye sahip olmak zorunda değilsiniz. Ekibimiz bu tarz “allengirli” işleri çözmek için yeterince iştahlıdır.

“Ben Youtube’da, Facebook’ta, Instagram’da, Twitter’da, Tumblr’da, Pinterest’de, şurada burada her yerlerde bir şeyler yapıyorum zaten !”

Süper ! İşte burası, siz onları yapmaya devam ederken, o yaptıklarınızın tamamının tek bir yerden takip edilebileceği bir merkez olarak planlandı. Bloğunuza göz atan bir kişi sizin hangi sosyal ağda ne paylaştığınızı eş zamanlı olarak görebilir. Burada yazdıklarınız da, Facabook, Twitter, Pinterest, Tumblr gibi ağlara otomatik olarak gönderilebilir.

“Tamam, artık başlayalım!”

..

xloji.com'u hangi amaçla kullanmayı düşünüyorsunuz ?(gerekli)