Ürünlerimiz

Google + Facebook + Instagram Reklam Havuzu – Günlük 10 TL.’den başlayan fiyatlarla !

0003-1

Google Reklam Havuzu ve Zincirleme Reklam Sistemimiz, her sektördeki firmaların, google aramaları başta olmak üzere pek çok sosyal mecradan sponsorlu trafik almalarını sağlamaya yönelik etkili bir reklam ağıdır.

Google’da firmanız için tek başına reklam vermeniz halinde elde edebileceğinizden daha fazla müşteri kazanmanızı sağlayan bu sistem, dünya genelinde uzun süreden beri başarı ile uygulanmaktadır.

Detaylı açıklama ve fiyat bilgisi için tıklayınız.

Tanıtım Filmi Çekimi – 5.000 TL. + KDV

İşletmeniz için, müşteri röportajları ağırlıklı 3 – 5 Dk. uzunluğunda tanıtıcı film çekimi. Videolarımız, 16:9 ve 1920 x 1080p çözünürlükte dünya standartlarına uygun olarak hazırlanır. Fiyata, videonun bilinen ve en çok kullanılan tüm video portallarına eklenmesi ve video seo çalışması dahildir.

Detaylı bilgi tanıtım videomuzu izleyebilirsiniz.

Örnek videolar için bakınız: https://www.youtube.com/user/antalyatelevizyonu/videos

 

facebook-fitness-marketing

Profesyonel Ticari Facebook Reklamları – Haftalık 1.500 TL. + KDV

Facebook’ta, potansiyel müşterilerinize en hızlı ulaşmanın yolu, Ticari Facebook Reklamları’dır. Ekibimiz, sizin adınıza detaylı hedef kitle analizleri ve reklam performans takibi yaparak, bireysel olarak erişebileceğinizden daha ucuz ve verimli sonuçlar almanızı sağlar. 2009 Yılından bu yana ticari facebook reklamları üzerine uzmanlaşmış ekibimiz, her türlü iş kolunda facebook reklamlarında tam deneyim sahibidir. Yukarıda belirtilen fiyat, optimum fayda için belirlenmiş bir kriterdir. Çok hızlı ve umduğunuzun ötesinde geri dönüşüm almanızı sağlar. Facebook reklamları, doğru ve yeterli bütçe ile kullanıldığında, denediğiniz veya deneyebileceğiniz diğer her türlü reklam mecrasından daha ucuz ve verimlidir.

Ticari Facebook Reklamlarımız hakkında daha fazla bilgi için tıklayın !

 

 

04

360° Panoramik Sanal Tur Çekimleri – Her Çekim Noktası 200 TL. + KDV

Müşterilerinizin, henüz iş yerine gelmeden işyerinizin dilediğiniz noktalarını görmelerini istiyorsanız, işletmenizin internet sitesine, Google Harita noktanıza, Google Haritalara ve yönetimimizdeki portallara ekleyeceğimiz sanal tur çekimi ile müşterilerinize iş yerinizde olma deneyimini yaşatabilirsiniz. Yapacağımız çalışma Google Mobil Uyumluluk Standartlarına uygun olup, kullandığımız çözünürlük seviyesi mobil görüntülemeler için optimize edilmiştir.

Kullandığımız ekipman, en dar alanlardan, insan gözünün fiziksel olarak bakamayacağı noktalardan görüntü almaya uygundur. Özellikle otellerde küçük odalar, banyo tuvalet alanları ve restoranlarda yemek masası gibi klasik ekipmanlarla çekimi olanaksız veya sorunlu yerlerde % 100 performans sağlamaktadır.

Örnek Sanal Tur:

Diğer örnek sanal tur çekimleri için bkz. http://360.mobiluyumlu.org

 

GoogleAdwordsNeu2

Google Adwords Reklamları – Aylık 1.000 TL. + KDV

Google Reklamları için yukarıda belirlenen fiyat minimum bütçedir. Aylık daha düşük bütçeli Google Reklamı projelerinde yer almamaktayız.

 

03

Google Harita Tescil İşlemleri – 300 TL. + KDV

Önümüzdeki yılların vazgeçilmez erişim araçlarından olan Google Haritalarda işletmenizin tescilli olarak yer alması ve bu noktanın tarafınızca yönetilebilir olması için firmaların Google Harita Tescil işlemlerine aracılık hizmeti sunmakta ve harita noktasının temel düzenlemesini yapmaktayız. Önceden haritalarda kaydı bulunsun veya bulunmasın her işletme noktası için yerinde gps ölçümü, fotoğraflama ve işletme verisi güncelleme işlemleri firmamızca eksiksiz olarak yapılmaktadır. Yukarıda yazılı ücret, bir defaya mahsus alınmakta olup, aylık, yıllık veya başka bir dönemsel ödemesi bulunmamaktadır. Ücret, işlem tamamlanıp, sayfa yönetim yetkisi verildikten sonra alınmaktadır.

Google Harita Tescil işlemlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve tescil başvurusu yapmak için burayı tıklayın !

Google Harita Tescil işlemi yaptığımız bazı firmaları incelemek için burayı tıklayın !

youtube logo youtube channel subscribe youtube pics pictures youtube kanalları para kazanma (22)

Tescilli Youtube Kanalı Açılışı – 300 TL. + KDV

Sadece Google Harita Tescil işlemi yaptırmış firmalara sunulabilen bu hizmetimiz, şu anda en çok talep gören ürünlerimiz arasındadır. İşletme ve ürünlerinizin Google arama sorgularındaki performansını kendinizin belirleyebildiği bu sistem, her seviyedeki işletme için fevkalade pratik ve başarılı sonuçlar veren bir yayın modelidir.

Tescilli Youtube Kanalı açmış olduğumuz firmaları görmek için burayı tıklayın !

 

s-5afc370b2f5f18e55f70ba40b0c99eb4165c9888

Kurumsal Sosyal Medya Hesapları – 1.000 TL. + KDV

Her işletmeci, kişisel bilgileri ile sosyal medya mecralarında var olmaya çalışmaktadır. Firmamız, işletmeler için profesyonel sosyal medya hesapları oluşturulması ve kullanılması hususunda teknik destek vermektedir. Kurumsal sosyal medya hesap oluşturma hizmetimize, logo ve diğer kurumsal alanların düzenli bir şekilde oluşturulması, teknik olarak birbirine entegre edilebilecek hesaplar arasında bağlantı kurulması, hesapların işletme sahibi veya göstereceği yetkililerce nasıl kullanılacağı hususunda bilgilendirme hizmeti, akıllı telefonlara uygulamaların indirilip kullanıma hazır hale getirilmesi, mevcut dijital içeriklerin yüklenmesi ve birbirine bağlanması gibi işlemler dahildir. Bu hizmette; Facebook Sayfalar, Instagram, Twitter, Google Plus, Google Haritalar (Google My Business), Youtube, LinkedInn, Swarm, Önemli Google Ürünleri (Gmail, Google Drive, Google Fotoğraflar, Google Takvim, Google Rehber) gibi ağlarda kurulum ve entegrasyon sağlanmaktadır.

Bu hizmet için ilave olarak 1.000 TL. + KDV daha ödenmesi halinde, WordPress.com alt yapısında, tüm sosyal ağların birbirine entegre edilebileceği, sosyal amaçlı mobil uyumlu blog kurulum hizmeti de sağlanmaktadır.

 

mobil uyumlu

Mobil Uyumlu İnternet Sitesi Tasarımı – 5.000 TL. + KDV

Google, Nisan 2015 itibariyle, Google’da yapılan aramaların %70’ini mobil aramaların oluşturması sebebiyle google sıralamasında “mobil uyumluluk standartlarının” önemli bir arama parametresi haline getirileceğini duyurmuş ve internet sitesi sahiplerini uyarmıştır. Google, öncelikle mobil cihazlardan yapılan aramalarda, kullanıcılara hangi sitenin mobil uyumlu olduğunu göstererek işe başlamış, bir sonraki adımda flash animasyonlar içeren sitelere yönlenen linkleri kaldırarak kullanıcıları bloke etmiştir. Google, önümüzdeki süreçte, mobil uyumlu olmayan web sitelerini mobil aramalarda daha geri plana atacaktır.

Firmanıza ait internet sitesinin mobil uyumlu olup olmadığını, bu linkte açılan sitedeki arama bölümüne web site adresinizi yazarak kontrol edebilirsiniz.

Firmamız, işletmenize ait bir internet sitesi olsun olmasın, işletmeniz için Google tarafından aranan mobil uyumluluk standartlarına uygun internet sitesi tasarım ve uygulama hizmeti vermektedir.

Firmamızca hazırlanan mobil uyumlu internet sitesini, akıllı telefonunuzdan kolayca güncelleyebilir, yüklediğiniz içeriklerin anında facebook, twitter, google plus gibi sosyal ağlarda otomatik olarak paylaşılmasını sağlayabilirsiniz.

Mobil uyumlu internet sitelerimiz hakkında daha detaylı bilgi için tarafımızca yönetilen mobiluyumlu.org sitemizi inceleyebilirsiniz.

Mobil uyumlu site için örnek temalar:

saklikoyevleri.com

mermerkurnacesme.com

 

sosyal-medyada-icerik_7626536

Sosyal Medya İçerik Dağıtım Sistemi – Aylık 300 TL. + KDV

Sadece Google Harita Tescili ve Tescilli Youtube Kanalı hizmetlerimizi satın almış müşterilerimize sunabildiğimiz bu üründe, işletme için aylık 2 tur seo amaçlı foto / basit video çekimi yapılmakta, üretilen içerikler yönetimimizdeki 20’nin üzerinde sosyal medya hesabı, kanal ve portallarda müşteri için gerekli anahtar kelimelerle etiketlenerek yayınlanmaktadır. Müşterimiz, herhangi bir sözleşme ile bağlı kalmaksızın dilediği anda çalışmayı durdurabilmektedir. Yayılan içerikler için herhangi bir yayın süresi kısıtlaması yoktur. Müşteri çalışmayı durdursa bile, daha önceden yayınlanmış içerikler yayınlanmaya devam eder. Tavsiye ettiğimiz aylık tur (içerik üretimi) sayısı 2 olsa da, ekonomik olarak zorlanacağını veya bunun fazla olacağını düşünen müşterilerimiz aylık 1 tur için aylık 150 TL. + KDV ödeyerek sisteme dahil olabilirler.

Sosyal Medya ve Reklam Full Paket – Aylık 2.000 TL. + KDV

Full paket, işletmeler için yukarıda sayılan tüm hizmetlerin, işletmenin ihtiyaçları doğrultusunda harmanlanmasını ve yıl boyunca sürekli kontrol ve yönetimini içermektedir. Bu pakette minimum 12 Ay sözleşme yapılması koşulu ile çalışılmakta ve işletmenin internette ihtiyaç duyabileceği tüm hizmetler ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

 

Hizmetlerimizden hemen yararlanmak ve daha detaylı bilgi almak için hemen arayın:
0533 384 87 84