FRANCHISING

SERMAYE DEĞİL, ÖZGÜVEN LAZIM !

Ajans Medialine Franchising yoluyla girişimcileri meslek ve iş sahibi yapıyor !
Siz de kendi işinizi kurun !

Sektörde ve sahada, 2009 yılından bu yana yaşadığımız deneyimlerimizi, fark yaratan ürünlerimizi ve iş modelimizi girişimcilere açarak ailemizi genişletiyoruz. Herhangi bir yatırım bedeli olmaksızın, eğitim sürecinden sonra, uzmanlık gerektirecek bir teknik bilgiye gereksinim duymadan kendi işinizi kurabilir, iş hayatınızda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Ajans Medialine, sahada defalarca test edilmiş, faydası kanıtlanmış ürünleriyle size ve bölgenizdeki potansiyel müşterilerinize başarının kapılarını aralıyor. Bölgenizde ajansımızın ve bağlı markalarımızın “Yetkili Satıcı” kimliğiyle, kendi firmanızla iş yapın.

Ajans Medialine, Franchising sürecinin ve iş modelinin tüm teknik alt yapısını ve ürün kalite garantisini üstlenmektedir.

AJANS MEDIALINE HAKKINDA
Ajans Medialine, 2009 yılından bu yana her ölçekteki firmaların dijital platformlardaki sorun ve arayışlarını en ucuz ve pratik yollarla çözüme kavuşturmaktadır. Bünyemizde bulunan Antalya TV, HD Magazin TV, İstanbul Domain Plaza ve diğer markalar ve onlarca portal ve yayın ağı ile müşterilerimizi yeni müşterilerine ulaştırmaktayız. Merkezimiz Antalya’da olup, Ege ve Akdeniz bölgelerindeki derin saha çalışmalarımızdan edindiğimiz deneyim ve birikimi Franchising yoluyla daha geniş bölgelere ulaştırmayı amaçlıyoruz.

NELER GEREKLİ ?

Ajans Medialine Franchising sisteminde minimum gereksinimler şunlardır:

Eğitim
Franchising alan veya çalıştıracağı kimseler için minimum 3 günlük eğitim süreci bulunmaktadır. Eğitim çalışmaları Antalya ve ilçelerinde yapılmaktadır. Eğitim için ilave bir ücret istenmemekte, eğitim süreci boyunca konaklama ve diğer giderler Franchising alan kişi veya firma tarafından karşılanmaktadır. Franchising alan firma sahibi veya personeli, eğitim olanaklarımızdan franchising boyunca dilediği kadar limitsiz olarak istifade edebilir.

Eğitim sürecinde aşağıdaki hususlar üzerinde çalışılmaktadır;

– Ajans Medialine tarafından sunulan ürünler
– İş modelimiz ve Ajans Medialine Network Sistemi
– Her bir ürün için ayrı ayrı, satış taktik ve stratejilerimiz
– Müşteri ilişkileri prensiplerimiz
– Finansal işler ve muhasebeleştirme ilkelerimiz
– Minimum gereksinimlerde belirtilen teknik donanımın kullanma bilgileri

Donanım
Ajans Medialine Franchising sistemine katılmak için aşağıdaki donanım ve yapılandırma kriterlerinin sağlanması gereklidir;

– Franchising alan, gerçek veya tüzel kişi tacir (Vergi Levhası Sahibi) olmalı, kendi adına fatura kesebilmelidir.
– Gerçek veya tüzel kişinin, fatura, kaşe vs. matbu evrakları hazır olmalıdır. Ajans Medialine, sözleşme, kartvizit vs. matbu evrakların hazırlanmasında kendi şablonları ile Franchising alana destek sunmaktadır.
– Sahada çalışacak her görevli için Samsung Not 4 veya Not serisinin daha üst modellerinde akıllı cep telefonu

KİMLER İÇİN UYGUN ?

Ajans Medialine Franchising Sistemi aşağıdaki meslek grupları ve kişiler için uygundur

– Pazarlama konusundan deneyimli ve kendine güvenen profesyoneller,

– Üniversitelerin Radyo Televizyon Sinema, Fotoğrafçılık, Reklam, Halkla İlişkiler, Bilgisayar Programcılığı, İşletme ve benzeri bölümlerinden mezun olup, kendi işini kurmak isteyen kişiler;

– Bölgesinde, Gazete, Dergi, Radyo, TV ve Ajans işletmeciliği yapmakta olup, mevcut müşterilerine dijital sahanın ürünleriyle de satış yapmak isteyen kişi ve firmalar,

– Gazete, Dergi, Radyo, TV ve Ajans bünyesinde özellikle reklam birimlerinde çalışıp deneyim kazanmış ve kendi işini kurmak isteyen kişiler,

– Bilişim teknolojilerine ilgili, insan ilişkileri kuvvetli ve kendi işini kurmak veya serbest zamanlı kendi işiyle birlikte ilave gelir elde etmek isteyen kişiler

SÜREÇ NASIL İŞLİYOR ?

Ajans Medialine Franchising sistemine katılmak isteyen gerçek ve tüzel kişi ile sözleşme imzalanır. Franchising alan kişi, diğer minimum gereksinimleri (Resmi başvurular vs.) yerine getirdikten sonra, kendisi ve varsa birlikte çalışacağı görevlilerle birlikte en az 3 gün süren saha uygulamalı eğitime katılır. Franchising alan, eğitimi yeterli gördüğünde hemen kendi bölgesinde yeni iş hayatına atılabilir.

Ajans Medialine ürünleri satıldığında, Franchising alan gerekli verileri özel iletişim ağımız üzerinden merkeze gönderir ve tüm teknik işlemler Ajans Medialine tarafından yerine getirilir. Ürünlerimizin teknik işlemlerinin karşılığı olan bedeller, Ajans Medialine ve Franchising firması arasında muhasebeleştirilir.

Yeni ürünlerde, gerekli tüm eğitimler Ajans Medialine tarafından sunulmaya devam eder.

NE SATACAĞIZ ?

Ajans Medialine, firmaların internetteki tüm ihtiyaçlarına en ucuz ve pratik ürünlerle çözüm getirmektedir. İlkemiz, müşterilerimize sadece işe yarayan ürünler sunmaktır. Ajans Medialine tarafından şu anda sunulan hizmetler şunlardır:

( Satılacak ürünler ve fiyatları hakkında bilgi edinmek için burayı tıklayın ! )

– Google Harita Tescili ve mobil cihazlara yapılandırılması
– Google + Facebook + Instagram Reklam Havuzu
– Tescilli Youtube Kanalı açılışı ve mobil cihazlara yapılandırılması
– Tanıtım Filmi Çekimi
– Mobil uyumlu 360 Derece Sanal Tur Çekimi
– Mobil Uyumlu İnternet Sitesi tasarımı ve mobil cihazlara entegrasyonu
– Sosyal Medya İçerik Dağıtım Sistemi
– Video SEO
– Foto SEO
– Facebook, Foursquare (Swarm) gibi sosyal medya ağlarında, yönetilemeyen yer bildirim noktalarının işletme yönetimine açılması
– Sponsorlu Ticari Facebook reklamları optimizasyonu
– Google Adwords Reklamları
– Etkinlik ve özel haber çekimleri

NE KADAR GELİR ELDE EDERİM ?

Ajans Medialine tarafından belirlenen yönergelere uygun hareket edildiğinde, işleri tek başına yapan bir kişi Franchising eğitimini tamamlamasının ardından 2. veya 3. aydan itibaren aylık minimum 6.000 – 8.000 TL. arasında gelir elde eder. Bu miktar, Ajans Medialine tarafından belirlenen en düşük performans kriteridir. Hedefimiz daima daha yüksek olmalıdır.

HEMEN KATILIN !

Artık kendi işinizi kurmanın zamanının geldiğini düşünüyorsanız veya bize doğrudan sormak istediğiniz şeyler varsa hemen bizi arayın.

GSM: 0533 3848784 (Ali Aksoy)

AJANS MEDIALINE FRANCHISING BAŞVURU FORMU